Chudnutie Po pôrode

Chudnutie so špeciálnym konceptom určeným pre ženy po pôrode. Pri chudnutí berieme ohľad na všetky špecifiká popôrodného obdobia.

Schudnite bezpečne zdravým spôsobom.

Špeciálny koncept chudnutia pre ženy po pôrode.Zohľadňuje osobitosti popôrodného obdobia, a to najmä dojčenie a telesnú kondíciu. Je vhodné pre dosiahnutie vyšších váhových úbytkov, ale aj pre nižšiu redukciu, spevnenie a sformovanie postavy a zlepšenie kondície. Prebieha pod osobným vedením profesionálnych výživových poradcov a špecialistov na pohyb a chudnutie. 

Základom chudnutia je vyvážený redukčný jedálniček zostavený na mieru a cielené cvičenie podľa individuálneho tréningového plánu. Zloženie redukčného jedálnička zohľadňuje špecifiká dennej potreby energie a živín v období po pôrode a počas kojenia. Špecificky postupujeme aj pri plánovaní tréningu, výbere cvičenia a voľbe správnej intenzity zaťaženia. Optimálny termín začatia chudnutia navrhneme každej mamičke osobitne, podľa individuálnych okolností. 

Špeciálny koncept Chudnutie Po pôrode sa uplatňuje vo všetkých programoch chudnutia kompliment®. Je určený pre ženy po pôrode, ktoré chcú chudnúť bezpečne a zdravo.

Získajte štíhlosť a objednajte sa na bezplatnú vstupnú konzultáciu teraz.