Chudnutie Juniori

Chudnutie so špeciálnym konceptom určeným pre juniorov vo veku štrnásť až osemnásť rokov. Pri chudnutí mladých ľudí uplatňujeme špecifickú stratégiu chudnutia.

Schudnite, zlepšite svoj image.

Špeciálny koncept chudnutia pre juniorov vo veku 14 až 18 rokov na redukciu nadváhy a dosiahnutie ideálnej hmotnosti.

Redukčný režim mladých ľudí zohľadňuje osobitné požiadavky na výživu a pohyb v mladom veku. Prebieha pod osobným vedením profesionálnych výživových poradcov a špecialistov na pohyb a chudnutie. Vítaná je spolupráca s rodičmi na začiatku chudnutia a aj počas jeho priebehu. 

Základom chudnutia je vyvážený redukčný jedálniček zostavený na mieru a cielené cvičenie podľa individuálneho tréningového plánu. Zloženie redukčného jedálnička zohľadňuje špecifiká dennej potreby energie a živín mladých ľudí. Pri zostavovaní diéty berieme do úvahy aj osobité stravovacie návyky, spôsob stravovania a individuálne stravovacie možnosti. Špecificky postupujeme pri plánovaní tréningu, výbere cvičenia a voľbe správnej intenzity zaťaženia. Spolupráca s odborníkmi je zárukou bezpečného chudnutia a riešenie problému. Poskytuje istotu udržania váhy a zdravého životného štýlu aj v budúcnosti.

Špeciálny koncept Chudnutie Juniori sa uplatňuje vo všetkých programoch chudnutia kompliment®. Je určený pre chlapcov a dievčatá s nadváhou a obezitou. 

Získajte štíhlosť a objednajte sa na bezplatnú vstupnú konzultáciu teraz.