Chudnutie - novinky

 

Sezónne recepty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoštíhľovacia diéta na tri, päť a sedem dní, na rýchle schudnutie a zlepšenie postavy. Je vhodná ako „pohotovostná diéta“ v čase, keď potrebujete rýchlo napraviť diétne chyby, ale aj vtedy, keď sa chcete rýchlo dostať do formy a cítite, že šaty sú vám priúzke. Diéta obsahuje potraviny ktoré podporujú chudnutie, majú nízku energetickú hustotou,  vysoký podiel vody a nízky glykemický index. Súčasťou diéty je aj cvičebný plán, fotografie a podrobný popis cvikov. Nájdete  v nej aj odporúčania, praktické rady a odpovede na otázky, čo robiť a ako sa stravovať, keď diétu ukončíte.
 

Od 1.augusta 2018  kúpite nové a doplnené vydanie Zoštíhľovacej diéty kúpite v každom dobrom kníhkupectve a vo všetkých pobočkách Inštitútu kompliment®.

 

 

 


Jedlá z tekvice zaraďte  do svojho jedálnička pri chudnutí. Tu >

 

 

 

 


Dáška je veľmi pôvabná a štíhla mladá žena, mamička dvoch malých  detičiek, ktorá sa momentálne o svoju rodinku s láskou stará na materskej dovolenke. Ako nám však prezradila, ani ona nebola so svojou postavou vždy spokojná. Chudnúť sa pokúšala ešte pred svadbou, ale keď sa vrátila zo zahraničia, kde pracovala v rámci programu work and travel, kilá jej opäť pribudli. Vtedy to však neriešila – nasledovala svadba a potom sa postupne narodili dve krásne dcérky. Bohužiaľ, pribudli aj kilá navyše a jedného dňa si Dáška povedala, že musí so sebou a svojou váhou už niečo radikálne urobiť.
Čítajte viac na www.woman.sk >


Pripravili sm pre vás recepty na diétne minidezerty z ktorých nepriberiete.
 


Editka je okúzľujúca a veselá blondínka, plná života a energie, ktorú rozhodne len tak niečo neodradí a nevyvedie z miery. Ak si raz niečo zaumieni, odhodlane a priamo ide za svojím cieľom, ktorý je pre ňu lákadlom i výzvou. Stačí si prečitať jej malý životný príbeh v úvode, a človek okamžite pochopí, že túto šarmantnú a príjemnú osôbku iba  máločo vykoľají. Nevyhovára sa na materstvo, ani na starosti s ním, spojené, ani na to, že zrelá žena s tromi deťmi nemusí mať postavu ako prútik – práve naopak, vlastným príkladom aj osobným príbehom dokázala, že aj schudnúť 17 kíl nemusí byť nedosiahnuteľný sen.
Čítajte viac na www.woman.sk >

 

Summer Special
Špeciálna letná ponuka predĺžená až do 20. augusta.
 

 


Zuzana je pôvabná a veľmi sympatická mladá žena, ktorej rozhodne nechýba pevná vôľa, energia, odvaha, ani chuť vybočiť zo zaužívaného stereotypu a naštartovať nanovo. Napokon, svedčí o tom aj jej malý životný príbeh a krásna skutočnosť, že sa jej podarilo schudnúť 20 kíl.
Čítajte viac na www.woman.sk >


Nehajte sa inšpirovať našimi receptmi nielen pre horúce letné dni.Zuzana je atraktívna mladá žena, ktorá sa na jeseň minulého roku rozhodla, že chce radikálne zmeniť svoju postavu i životný štýl. Prezradila nám, že kilá sa jej začali ukladať v období dospievania, ale nielenže z nich nevyrástla, ale postupom času ešte viac pribudli, až sa napokon ručička na váhe zastavila na 83, 5 kg! 
Čítajte viac na www.woman.sk >

 

Summer Special


Vyžiadajte si jarné recepty na: bratislava@kompliment.sk

 

Vianočný kapor so zemiakovým šalátom nie je hlavným vinníkom vysokého príjmu energie!
 
Kapra môžete aj upiecť, alebo uvariť na pare a v šaláte ubrať zo zemiakov, pridať viac zeleniny a majonézu nahradiť smotanou a jogurtom. Najviac kalórií počas sviatkov dodajú sladkosti. Nezabudnite, vianočné koláčiky majú aj tento rok vysoký obsah energie!

 

 

 


Vyžiadajte si zimné recepty na: bratislava@kompliment.sk

 

Zoštíhľovacia diéta

Zoštíhľovacia diéta

Rýchle chudnutie

Autor: Katarína Skybová 
Vydavateľstvo: Plat4M Books

Zoštíhľovacia diéta na tri, päť a sedem dní, na rýchle schudnutie a zlepšenie postavy. Je vhodná ako „pohotovostná diéta“ v čase, keď potrebujete rýchlo napraviť diétne chyby, po „období hojnosti“, keď ste jedli viac, ako bolo vhodné. Ale aj vtedy, keď sa chcete rýchlo dostať do formy, po zime, pred dovolenkou, alebo keď cítite, že šaty vám začínajú byť priúzke. Diéta odľahčí trávenie a dodá vitalitu. Obsahuje potraviny ktoré podporujú chudnutie, majú nízku energetickú hustotou,  vysoký podiel vody a nízky glykemický index. Diéta je nízkoenergetická, predpísaná na presný počet dní a tak je potrebné ju aj dodržiavať! V knihe nájdete aj odporúčania, praktické rady a odpovede na otázky, čo robiť a ako sa stravovať, keď diétu ukončíte.

Súčasťou diéty je aj cvičebný plán, fotografie a podrobný popis cvikov.

„Diéta je nízkoenergetická, telu dodá len málo energie, ale zato všetky živiny, bielkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny a dostatok vlákniny. Má ambíciu stať sa vašim dobrým pomocníkom vždy, keď sa ocitnete v núdzi. Diétny plán pre dlhodobejšie chudnutie nájdete v knihách Redukčná diéta a Fresh diet“ hovorí Katarína Skybová. 

Kúpite v každom dobrom kníhkupectve a vo všetkých pobočkách Inštitútu kompliment®, alebo si ju objednajte ihneď na martinus.sk.