Edukácia

Vzdelávanie kompliment® uľahčuje chudnutie a prináša vedomosti o tom, ako chudnúť správne.

Edukácia

Naučíme vás to, čo o chudnutí vedia profesionáli. Ako chudnúť správne, bez hladovania, stresu a počítania kalórií. Dozviete sa, čo chudnutie podporuje a čo mu bráni, ktoré potraviny je potrebné z jedálnička vylúčiť, a ktoré zaradiť. Aké cvičenie podporuje chudnutie, ale tiež aj to, ktorý druh pohybu je pre vás vhodný. Vedomosti, ktoré u nás získate, vám pomôžu dobre sa vyznať v problematike chudnutia a zdravej výživy.
Vzdelávanie kompliment® prebieha individuálne, podľa vopred pripraveného plánu. Všetky informácie o výžive a pohybe sú založené na vedecky podložených dôkazoch a overené v praxi.

Prečo je dobré vedieť viac?

  • Získate viac vedomosti o výžive
  • Zistíte, ako cvičiť účinne a efektívne
  • Získate nové zručnosti
  • Dokážete lepšie kontrolovať svoju životosprávu
  • Nové poznatky využijete vo svoj prospech i v prospech vašich blízkych


Čo vieme o výžive?

Diéta a zmena výživy má pri chudnutí zásadný význam. Dostatočné vedomosti o zdravom stravovaní a redukčnej diéte sú základným predpokladom úspešného chudnutia. Absencia výživových vedomostí sa naopak javí ako faktor, ktorý nepriaznivo ovplyvňuje stravovacie správanie a vedie k vzniku nadváhy. 

Nedodržiavanie zásad zdravej životosprávy je najčastejšou príčinou nadváhy. Väčšina ľudí s nadváhou je však presvedčená, že má dostatok vedomostí o zdravom stravovaní a problém vidia iba v tom, že ich v dostatočne miere nevyužívajú. Je to skutočne tak?

čítať viac...